تبلیغات
sɹəʌoႨ ʇɐԀ - بازی با خرگوش

بازی با خرگوش

پنجشنبه 7 تیر 1397 08:24 ب.ظ

نویسنده : *M*L*O*D*I*

بازی با خرگوش


خرگوشها از شیرین ترین حیوانات خانگی هستند و اگر این شانس را به آنها بدهید كه با آنها بازی كنید همبازی فوق العاده ای براتان خواهند بود .

۱- خرگوشتان را درك كنید،بفهمید او به چه چیزی علاقه دارد .اینكار را با قرار دادن اشیاء تصادفی در دسترسش متوجه میشوید مثلا روزنامه،قوطی ،توپ و….

۲- شیء مورد علاه اش را برای بازی به او نزدیك كنید ،آرام به نوك بینی اش بزنید و بكشید او تلاش میكند از شما بگیردش خود را به شما میزند و…شانس گرفتن اسباب بازیرا به او بدهید و دوباره شروع كنید

۳- بازی خرگوش كجاست ؟یك حوله كوچك و سبك بردارید و روی او بیاندازید اسمش را صدا بزنید

مثلا:بانی كجاست ؟و حوله را بردارید و او را ببوسید اینكار را تكرار كنید او با اشتیاق بالا و پایین میپرو و ممكن است دستهایتان را گاز های كوچك بگیرد كه یعنی به بازی ادامه بده .ح.له را بالای سرش تكان دهید او بلند میشود و با ان بازی میكند .

۴-خرگوشتان را به پیاده روی ببرید اگر او بسیار از مهار شدن و قلاده ناراحت میشود او را به پاركی ببرید كه باقچه های كوچك محصور دارد كه بتواند بدون قلاده و بدور از خطر جست و خیز و بازی كند .

توجه داشته باشید ممكن است خرگوشتان بعضی روزها بدخلق باشد و حوصله بازی ندارد لذا هرگز او را مجبور نكنید .
مزایا و معایب بازی کردن با خرگوش
هشدارها:

هرگز برای بازی به طرف خرگوش چیزی پرت نكنید یا خرگوش را به هوا نیاندازید آنها خیلی زور میترسند وفقط كمی ترسیدن و یك پرش محكم برای شكستن پشت این كوچولو كافی است .

مطمئن باشید در منطقه ای او را به گردش میبرید كه علف سمی ندارد

هرگز گوشهایش را نكشید و زمانی كه خشمگین است به زیر چانه و زیر شكمش دست نزنید

بعد از بازی به خرگوشتان آب بدهید
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -اسکرول بار