تبلیغات
sɹəʌoႨ ʇɐԀ - خرگوش آزار شیرازی

خرگوش آزار شیرازی

سه شنبه 22 اسفند 1396 04:03 ب.ظ

نویسنده : *M*L*O*D*I*
ارسال شده در: حامی حیوانات ?
‍ (http://axnegar.fahares.com/axnegar/sdhNaUTqH3kLTx/7026231.jpg) خرگوش آزار شیرازی
با به اشتراک‌گذاری این پست به پیدا کردن این شخص کمک کنید.

به دلیل عدم وجود قانون حمایت از حقوق حیوانات و قانون منع حیوان‌آزاری هر سال چندین بار از گوشه و کنار ایران اخبار و عکس‌های مربوط به آزار و شکنجه‌ی حیوانات دست‌به‌دست می شود و روح و قلب انسان‌ها را می‌آزارد.
تا کی ما باید شاهد چنین صحنه‌هایی باشیم تا مسئولان به ضرورت وجود این قانون پی ببرند؟

پتیشنی توسط فعالان حقوق حیوانات در خارج از کشور ایجاد شده تا توجه‌ها را به این شکنجه‌گر ایرانی جلب کنند. دوازده هزار نفر از مردم دنیا که اکثر آن‌ها ایرانی نیستند، در عرض سه روز این پتیشن را امضا کرده‌‌اند و از مردم ایران و شیراز خواسته‌اند در شناسایی و پیدا کردن این فرد به آن‌ها کمک کنند.

اسم این شخص فرزاد پولادی‌ست. او از آزار و شکنجه‌ی خرگوش‌ها که در شرایط بدی نگه‌داری می‌شوند فیلم گرفته و در صفحه‌ی اینستاگرامش منتشر کرده است.
بعد از اعتراض‌ها و بلاک شدن اکانت‌هایش تهدید کرده که با شدت بیشتری به کارش ادامه خواهد داد و دست از شکنجه و کشتار خرگوش‌ها برنخواهد داشت. اسم خودش را گذاشته «قاتل خرگوش‌های بیچاره!»
با ویدئوهای لایوی که از خودش گذاشته فعالان توانسته‌اند نشانی احتمالی او را پیدا کنند. او در شیراز، خیابان امام خمینی، نزدیک میدان حر زندگی می‌کند. (در تصویر پایین گوشه‌ی چپ مشخص است.)

حیوان‌آزاری از نمونه‌های بارزِ مشکلاتِ روانی است و انسانِ سالم از آزار دادنِ حیوانات خوشحال نمی‌شود و بسیاری از متخلفان نیز نیاز به درمان دارند.
این قضیه به‌طور مستند ثابت شده‌است؛ فردی که حیوان‌آزاری می‌کند، نه‌تنها برای حیات وحش و حیوانات، که برای جامعهٔ انسانی نیز خطرناک است. 
حیوان آزار امروز، مجرم آینده است.
آزار حیوانات باید جرم تلقی شده و حقوق حیوانات باید به رسمیت شناخته شود.

امضای پتشین برای اعتراض به کشتار و آزار خرگوش‌ها توسط حیوان‌آزار ایرانی:
http://goo.gl/Zan4yx

صفحه‌ی آغازین این کارزار در فیس‌بوک:
https://www.facebook.com/missmadaris/posts/607980709545942
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 25 اسفند 1396 01:59 ب.ظاسکرول بار